Translate

wtorek, 11 listopada 2014

Keep calm and let's get started

Dear Readers

Blogerką jestem nie od dziś. Zaczynałam dokładnie 2 lata temu na stronie pinger.pl (wciąż tam jestem). Doczekałam się niewielkiej, ale bardzo wiernej publiczności, która dopingowała mnie w tworzeniu coraz to nowszych wpisów. W końcu postanowiłam wyjść do szerszej publiczności, czyli do Was, Drodzy Czytelnicy.
 Mój blog to miejsce dla mojego największego hobby, tj. języków obcych, ale przede wszystkim angielskiego- z racji wykształcenia.
Będę zamieszczać porady językowe, ciekawostki kulturowe i historyczne, relacje z różnych wydarzeń.
Jeżeli dopiero uczycie się angielskiego lub po prostu bardzo lubicie ten język i kraje kultury angielskojęzycznej, zapraszam do czytania i komentowania!

May the force be with me and let's get started :)2 komentarze:

  1. Nauka języka może być skuteczna i szybka. Trzeba po prostu znaleźć efektowne sposoby uczenia się. Mi np. bardzo pomógł indywidualny kurs językowy https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-angielski/kursy-indywidualne/ na którym zajęcia odbywały się małej grupie. Dzięki temu nauczyciel mógł poświęcać więcej uwagi poszczególnym osobom. Jest to niewątpliwie bardzo duża zaleta takiego rozwiązania.

    OdpowiedzUsuń
  2. W bardzo podobny sposób podszedłem do nauki języka hiszpańskiego przy pomocy https://www.jezykiobce.pl/hiszpanski/1099-ifiszki-hiszpanski-aplikacja-mobilna.html i jak do tej pory wszystko idzie bardzo dobrze. W sumie fajnie jest uczyć się języków z urządzeń mobilnych.

    OdpowiedzUsuń