Translate

czwartek, 7 grudnia 2017

Recenzja platformy Multikurs i kursu Profesor Henry dla średnio-zaawansowanych + KONKURS!

Wczoraj na fanpagu na Facebooku zadałam Wam pytanie, które brzmiało mniej więcej: "Czy lubicie uczyć się języków przez Internet (skoro mnie obserwujecie, to chyba tak). Jakie platformy do nauki polecacie i jakie macie z nimi doświadczenia?".
To pytanie nie pojawiło się przypadkowo. Otóż, przygotowałam dla Was recenzję platformy do nauki języków obcych Multikurs.pl, a dokładnie kursu "Profesor Henry dla średnio-zaawansowanych".
Nie wiem czy wiecie, ale do uczenia się przez Internet podchodzę sceptycznie. Bo co to za powtórki bez wypisania słówek na kartkę papieru? Co to za nauka poprzez klikanie!?
 Recenzję platformy Multikurs robiłam już w zeszłym roku: http://language-bay.blogspot.com/2017/03/recenzja-platformy-multikurspl-konkurs.html i była to opinia pozytywna, dlatego pomyślałam, że w tym roku opiszę inny kurs, bo tamten spisał się nieźle (przy okazji dostanę coś dla Was!).
To co podoba mi się  w Multikursie, to podział na działy tematyczne. W Profesorze Henrym dla średnio zaawansowanych, mamy aż 18 działów z różnych dziedzin. Przykładowo- rozdział 1, który nazywa się zabawnie "Rozgość się", jest podzielony na 16 lekcji, a każda z nich omawia zagadnienia takie jak: wynajem mieszkania, wyposażenie domów, materiały, oferty mieszkaniowe, itd. Co najważniejsze mamy w tym rozdziale również zagadnienia gramatyczne (całkiem nieźle przedstawione), z dużą ilością zadań. Nic tylko ćwiczyć. Wydaje mi się, że kurs ten będzie bardzo dobrze spisywał się w przypadku maturzystów (bardziej dla poziomu podstawowego, ale również jako powtórka dla rozszerzonych). Wiem, że nie zawsze chce Wam się czytać słówka i robić zadania, a tak możecie odpalić sobie kurs przed spaniem na Waszym ajfonie :) i już nie będziecie mieć wyrzutów sumienia, że nie zrobiliście powtórki do egzaminu dojrzałości. Profesor Henry spisze się w przypadku tych, którzy chcą odświeżyć swoją podstawową znajomość języka, a być może wejść także na wyższy level ze swoim angielskim. Multikurs przygotował również coś dla osób, które uwielbiają rywalizację. Zbieracie punkty za swoje dobrze wykonywane zadania i możecie porównywać się z innymi użytkownikami serwisu! Zawsze to jakaś motywacja! A dla zapominalskich, codzienny raport z postępów w nauce. To jak, przekonaliście się?
A teraz kolejne pytanie! Lubicie prezenty? Na pewno... Przygotowałam dla Was konkurs, w którym do wygrania są dwa dostępy do kurs Profesor Henry dla średnio-zaawansowanych:

- dostęp do kursu na 6 miesięcy dla pierwszej wygranej osoby
- dostęp do kursu na 3 miesiące dla drugiego miejsca

Co trzeba zrobić?

Wystarczy, że rozwiążecie zagadkę i odgadniecie jako hasło kryje się pod tą łamigłówką.
Odpowiedzi przesyłajcie na cecilias.nook@gmail.com
Pierwsze dwie osoby, które prześlą do mnie odpowiedź, otrzymają powyższe dostępy do kursu!
Podpowiedź: jest to angielskie powiedzenie, a tematyka to rodzina. 

L_ K E     F _ _ _ _ R    L _ _ E    S_N

 REGULAMIN KONKURSU: 

1. Organizatorem konkursu jest Language Bay, a fundatorem nagród www.multikurs.pl
2. Nagrodą w konkursie dla 1 miejsca jest dostęp do kursu Profesor Henry dla średnio-zaawansowanych na 6 miesięcy, dla drugiego miejsca- dostęp do kursu na 3 miesiące
3. Konkurs trwa od 7.12 do 10.12.2012 do godziny 20:00
4. Zadanie konkursowe: Rozwiązanie łamigłówki: L_ K E     F _ _ _ _ R    L _ _ E    S_N
5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na blogu www.language-bay.blogspot.com 10 grudnia i na facebookowej stronie Language Bay.
6. Biorąc udział w konkursie, Uczestnik wyraża zgodę na opublikowanie treści swojego zadania na stronie facebookowej Language Bay, a także przetwarzanie danych osobowych w celu kontaktu i wysyłki nagrody.

4 komentarze:

 1. nie ma tu przypadkiem błedu? ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak, było za dużo kreseczek, ale odpowiedź przesłana poprawnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mamy zwycięzców mojego Mikołajkowego konkursu. Odpowiedzią było powiedzenie "Like father, like son", czyli "Jaki ojciec, taki syn". Dostępy do kursu Multikurs.pl - języki obce online otrzymują:

  1. Anna Zaborowska
  2. Ewa Tomczak

  Gratuluję <3 Maile z instrukcjami już poszły

  OdpowiedzUsuń