Translate

wtorek, 1 grudnia 2015

Blogmas 1- Coca-Cola Christmas Truck

Kochani!

Żeby trochę umilić nam oczekiwanie na Święta Bożego Narodzenia, postanowiłam rozpocząć 24-dniową akcję "Blogmas", a kto wie, może i "Vlogmas"? Aby zbytnio nie odbiegać od tematyki bloga, będziemy skupiać się oczywiście na aspektach językowych i nawzajem motywować do nauki języków obcych.

Blogmas rozpoczynam od krótkiego wprowadzenia (introduction) Was w wiąteczny nastrój poprzez  świąteczną ciężarówkę Coca-Coli (Coca-Cola Christmas Truck). Tak bardzo oczekiwana, jeździ po wielu miastach, np. Wielkiej Brytanii: http://www.coca-cola.co.uk/stories/history/advertising/keep-on-trucking/#, ale także i Polski (sprawdzajcie na oficjalnych stronach Coca-Coli czy będzie w Waszym mieście!!). Trasa rozpoczyna się już 20 listopada. Można zrobić sobie zdjęcie z ciężarówką, obejrzeć jej wystrój i spędzić czas przy puszce Coli (can of coke).

Czy pamiętacie słynną, coroczną reklamę? (Po angielsku reklama, to ad, advert lub advertisement w wersji long)

Holidays are coming
Holidays are coming
Holidays are coming, czyli Coraz bliżej święta... :
 

A jeżeli chodzi o moje zmagania językowe, to cały czas ćwiczę język niemiecki. Dlatego też, ode mnie niemiecka reklama Coca-Coli z 1999 roku :) :Źródło: www.youtube.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz